Burak Sergen evlendi: Çiftin ilk pozu

Burak Sergen, kendi tiyatrosunun genel koordinatörü Gizem Şağban ile evlendi. Çiftin düğünü, Sarıyer’de bulunan Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz ocak ayında Nihan Ünsal ile olaylı bir şekilde boşanan Burak Sergen, Gizem Şağban ile evlenerek 4’üncü kez nikâh masasına oturdu.

Habertürkten Nazif Şahin Karpuz’un haberine göre, Burak Sergen’in düğündeki bir açıklaması kafaları karıştırdı. “Çok güzel bir üç sene geçirdik. Daha sonrasında bunu taçlandırmaya karar verdik. Arkadaşlığımız aşka döndü. Bu gece de bunu taçlandırıyoruz çok mutluyuz. Çok cici bir arkadaşım, sevgili karım oldu” şeklindeki açıklaması Segen’in Nihan Ünsal ile evli olduğu dönemde Gizem Şağban ile yasak aşk yaşadığı şeklinde yorumlandı.

Balayında öncelikle yurt dışı seyahatleri ardından da yurt içi seyahatleri olacağını belirten çiftin nikâh şahitliğini; Fatih Aksoy, Cenk Soner, Tamer Yelkovan ve Asuman Dabak üstlendi.

Burak Sergen, 1991–1992 arasında; şarkıcı Pamela Spence, 1999 – 2018 arasında; Işıl Sergen, 2021 – 2024 arasında da Nihan Ünsal ile evlilik yaşamıştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x